הסעות לחברות

הסעות לחברות בדרך המקצועית והטובה ביותר!

כמעט כל חברה תזדקק מדי פעם להסעה לאירועים, לכנסים או לטיולים לעובדיה. הסעות לחברות הוא אחד התחומים בו עוסקת חברת המוביל ז’ק יולזרי במשך שנים רבות.
 
אנו מבצעים הסעות לחברות גדולות כמו: בזק, תעשיה אווירית, קוקה קולה ועוד. הסעות לחברות אלה, המעסיקות אלפי עובדים, דורשות צי אוטובוסים גדול, מתוחזק היטב ומצויד במיטב הציוד. עצם ביצוע הסעות לחברות אלה מעיד יותר מהכל על היותה של חברת המוביל ז’ק יולזרי חברה אמינה ורצינית.

בין לקוחותינו

אנו מבצעים הסעות לחברות הן על בסיס קבוע והן כהסעות חד פעמיות- לאירועים, לכנסים, לטיולים וכדומה. כחברה בעלת מוניטין רב בתחום ההסעות, חשוב לנו לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. לכן, כאשר אנו מספקים שירות הסעות לחברות  על בסיס קבוע- הסעות לעבודה וממנה- אנו נדאג לנהג קבוע לכל הסעה, למסלול נוח לאיסוף ולפיזור, ללוח זמנים מדויק אשר יביא את העובדים לעבודתם בשיא היעילות ובזמן, ויחזיר אותם לביתם ללא תקלות ובמהירות האפשרית.

האוטובוסים שלנו יהיו תמיד ממוזגים היטב ונוחים, מה שיביא את עובדי החברה ליום עבודתם שלווים, נינוחים ובמצב רוח טוב.
 
עם ביצוע הסעות לחברות על בסיס חד פעמי- הסעות לאירועים, כנסים, הופעות או טיולים- תדאג חברת ז’ק יולזרי לחוויה מפנקת, נעימה ושלוה למוסעים על ידה. נסיעה באוטובוסים נוחים, ממוזגים, מצוידים היטב ומוסעים על ידי נהגים אדיבים ומקצועיים תהווה פתיחה טובה לאירוע או לכנס, וכייף אמיתי בטיול.

לפרטים והזמנת נסיעה

מלאו פרטיכם ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

ז'ק יוליזרי -

חברת המוביל ז'ק יולזרי

חברת הסעות המוביל ז’ק יולזרי, אחת החברות הגדולות ובעלות המוניטין הרבים ביותר בשוק ההסעות, מתאימה ביותר לביצוע הסעות לחברות גדולות כקטנות, ותוכל להבטיח לך הסעות מקצועיות, בטוחות ומהנות.

הסעות לחברות ז’ק יולזרי – כי אין מקום שהוא רחוק מדי.

נושאים נוספים

מידיבוס

מידיבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

מיניבוס

מיניבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

אוטובוס

אוטובוס בחברה אמינה. אם נחוצה לך...

הסעה

הסעה – רק בכלי רכב חדישים,...

דילוג לתוכן