חברת הסעות נכים רחובות

כיצד בוחרים חברת הסעות נכים אמינה ומקצועית

בישראל, מצויים היום עשרות אלפי נכים המרותקים לכיסאות גלגלים, או שכאלה שאינם יכולים להשתמש בתחבורה הציבורית כדי להגיע ממקום למקום. כדי שהם יוכלו להגיע למקומות שונים, נכים רבים פונים לשירותיה של חברת הסעות נכים רחובות, המספקת לנכים, שירותי הסעה מתאימים ליעדים שונים. חברות הסעות פרטיות שונות מעניקות מגוון של שירותי הסעה לנכים.חברת הסעות נכים רחובות חברת הסעות נכים רחובות אמינה ומקצועית

בחירת חברת הסעות נכים רחובות אינה בחירה שנעשית בקלות. כדי למצוא חברה מקצועית ואמינה, אתם צריכים לבחון מספר חברות המציעות את שירותיהן, לפי פרמטרים שחשובים לכם, כלקוחות.

בין לקוחותינו

בגלל מוגבלותם של נכים רבים, לא תמיד הם יכולים להיעזר בשירותיה של התחבורה הציבורית. במקרים רבים, היא אף אינה ערוכה מבחינת תשתיות להעניק שירותי הסעה מתאימים לנכים על כסאות גלגלים, או כאלה, שאינם יכולים לעלות או לרדת במדרגות בכוחות עצמם. ולכן, בשנים האחרונות אנחנו רואים חברות הסעה פרטיות המעניקות שירותי הסעה לנכים במתכונות המתאימות לצרכיהם.

כיצד בוחרים חברת הסעות נכים רחובות איכותית

חברת הסעות נכים רחובות המעניקה שירותי הסעה יומיים לנכים, מסיעה אותם למקומות שונים, למשל, לעמותות, למקומות עבודה, למוסדות חינוך, לבדיקות רפואיות בקופות או בבתי חולים, וגם, לטיולים לנכים.
ישנן חברות הסעות המעניקות רק סוג אחד של הסעות, כמו למשל, הסעות לטיולי נכים. מנגד ישנן חברות הסעה, המעניקות מגוון של שירותי הסעה לנכים ומספקות לנוסעיהן שירותי הסעה ללא תחליף.

לפרטים והזמנת נסיעה

מלאו פרטיכם ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

ז'ק יוליזרי -

חברת המוביל ז'ק יולזרי

כשצריכים לבחור חברת הסעות נכים רחובות אמינה ומקצועית, חשוב לבדוק אילו כלי רכב נמצאים ברשותה של החברה. למשל, האם כלי הרכב מתאימים לצרכים המוגדרים של נוסעים בעלי צרכים מיוחדים. כשמדובר בהסעות של נכים, במרבית המקרים, מדובר באנשים המרותקים לכיסאות גלגלים. במקרים אלה, כלי הרכב יצטרכו להיות מצוידים במעלון, שיאפשר את כניסתם ויציאתם של הנכים המרותקים לכיסאות הגלגלים.

חברת ההסעות של ז’ק יולזרי מעניקה שירותי הסעות שונים כבר למעלה מ-40 שנה.
בין היתר, החברה מעניקה שירותי הסעות מגוונים לנכים, בכלי רכב איכותיים המתאימים לצרכיהם המיוחדים של נכים על כיסאות גלגלים.

רבות דובר על זכויות הנכים בארץ, דרכי גישה והתניידות נוחות לתוך בניינים, מוסדות או ברחוב, וגם על אמצעי התחבורה המותאמים לצרכיהם המיוחדים. נכון שהתחבורה הציבורית מייחדת מושב אחד או שניים באמצע האוטובוס המיועדים לעגלות נכים, אך לרוב מדובר בתנאי צפיפות בלתי נסבלים, תנאים הגייניים ירודים וחוסר נוחות באופן כללי. הנכים שאינם נוהגים, זקוקים להסעות יומיומיות או אקראיות למקום העבודה, למוסדות חינוך, למועדוניות יום, לקופות החולים ועוד, וחשוב מאד לספק להם שירות בטוח ואמין, באמצעות חברת הובלות מקצועית המעסיקה נהגים אדיבים, זהירים ומנוסים, הנוהגים על כלי רכב נוחים, בטיחותיים ונקיים. לז’ק יולזרי חברת הסעות נכים ברחובות כמו גם בערים אחרות ברחבי הארץ.

הסעות לנכים- על מה לשים דגש?

כל משימת הסעה סוחבת על גבה אחריות כבדה לחייהם ובטיחותם של הנוסעים. כאשר מבצעים הסעות לנכים, ובמיוחד אם מדובר בהסעות קבועות, חשוב להיות נהג אמין ודייקן על מנת שהנכה לא ימתין זמן רב בחוץ בתנאי חום או קור קיצוניים, שיהיה אדיב ורגיש ולא חסר סבלנות וסובלנות, שיהיה מקצועי ומיומן ויכיר היטב את הדרכים והכבישים המובילים ליעדים המבוקשים. ובאשר לכלי הרכב- אם כאשר מדובר באוכלוסייה רגילה יש חשיבות לניקיון, בטיחות  ונוחות, על אחת כמה וכמה שיש לשים דגש על אלה כאשר מדובר בנכים שלהם קשה יותר ולפעמים הם גם רגישים יותר.

חברת הסעות נכים רחובות של ז’ק יולזרי

תושבי רחובות היקרים, חברת ז’ק יולזרי עומדת לרשותכם ולשירותכם בכל הקשור להסעות לנכים, בין שמדובר בהסעה חד פעמית ובין שמדובר בהסעה קבועה יומיומית לכל מטרה. צי הרכב שלנו בנוי להכיל עגלות נכים, וכלי הרכב שלנו מצוידים במושבים נוחים במיוחד ומותאמים לצרכים שונים. אנו מספקים הסעות טיול לנכים או לחלופין הסעות קבועות כאמור למקומות העבודה או השהייה היומית.

אכפת לנו

כן, אכפת לנו! בחברת ההסעות שלנו חושבים עליכם. חשוב לנו שתרגישו נוח בהסעות שלנו, שיהיה לכם מרווח ונעים, שתהיו שמחים ומשוחררים ושתיהנו מחוויית נסיעה כייפית. חברת הסעות נכים רחובות של ז’ק יולזרי תספק לכם חוויה מ א’ עד ת’, שתתחיל עם עלייתכם לאוטובוס או למיניבוס ותסתיים רק בסוף היום כשאתם כבר במיטה עם חיוך רחב על הפנים. אז אם אתם זקוקים לשירותנו, פנו אלינו באופן מקוון דרך האתר או באמצעות שיחת טלפון ויותר מאשר נשמח לעמוד לשירותכם.

נושאים נוספים

מידיבוס

מידיבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

מיניבוס

מיניבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

אוטובוס

אוטובוס בחברה אמינה. אם נחוצה לך...

הסעה

הסעה – רק בכלי רכב חדישים,...

דילוג לתוכן