הסעות למטיילים

הסעות למטיילים- הכרחי נהג זהיר, מקצועי ואדיב

תנאי הכרחי לכל נהג מקצועי הוא נסיעה על פי חוקי התנועה, בזהירות וביעילות. על אחת כמה וכמה חשוב הדבר כשמדברים על הסעות לטיולים: נהג הסעות מבצע הסעות לטיולים באוטובוסים מלאים בילדים או במבוגרים במשך שעות רבות בכבישים שונים, בתנאים שונים ברחבי הארץ, חייב לנהוג במשנה זהירות.

הסעות

נהג המבצע הסעות לטיולים חייב להיות כזה שקיבל הכשרה מתאימה לכך: רשיון לנהיגת אוטובוס, אישור להסעת אנשים וכו’. חברת המוביל ז’ק יולזרי, חברה רצינית ואמינה, מקפידה על העסקת נהגים בעלי כל ההכשרה הנחוצה. רק נהגים כאלה היא שולחת לבצע הסעות לטיולים.

אוטובוסים, או כלי רכב אחרים המבצעים הסעות, כמו מיניבוסים או אצ”זים, חייבים להיות בטיחותיים, מתוחזקים היטב ונוחים לנוסעים.

חברת הסעות

חברת המוביל ז’ק יולזרי עוסקת בהשכרת אוטובוסים זה למעלה מ-40 שנה, וזה אומר הרבה.  במשך השנים ביצענו הסעות לטיולים לתיירות פנים וחוץ והסעות לאירועים לחברות ולאנשים פרטיים. אנו עושים הסעות קבועות באוטובוסים , במיניבוסים או באצ”זים – אוטובוסים ציבוריים זעירים. בין לקוחותינו חברות גדולות כמו: בזק, תעשיה אווירית, קוקה קולה ועוד רבים רבים, גופים ציבוריים, עיריות ומועצות מקומיות, מוסדות חינוך ואנשים פרטיים, הזקוקים לבצע הסעות קבועות או מזדמנות.

בין לקוחותינו

בבעלות חברת המוביל ז’ק יולזרי בע”מ צי אוטובוסים, מיניבוסים ואצ”זים גדול ומגוון. בנוסף- אנו קשורים עם חברות הסעות אחרות , ויכולים להיעזר בכלי הרכב שלהם במקרה הצורך, מה שהופך את מספר כלי ההסעה שלנו לבלתי מוגבל כמעט.

לצורך הסעות אנו משתמשים אך ורק בכלי רכב חדישים ומצוידים היטב: כסאות נוחים ומפנקים, מערכת מיזוג אוויר, מערכת כריזה איכותית אשר מאפשרת הדרכה נוחה וברורה- כל אלה הופכים את הנסיעה ברכבי הסעות שלנו לחוויה כייפית.

כלי הרכב של חברת המוביל ז’ק יולזרי בע”מ מתוחזקים באופן שוטף במוסך שלנו. המוסך, הנמצא בבעלותנו הבלעדית, מנוהל על ידי מכונאי מוסמך וקצין בטחון רכב. אלה מקפידים על בדיקות בטיחות תקופתיות, ועל אחזקתם של כלי הרכב שלנו במצב תקין ומוכן לנסיעה תמיד.


כחברה המבצעת אין ספור הסעות לטיולים במשך שנים רבות, חברת המוביל ז’ק יולזרי מודעת מאד לעובדה שכשמדובר בהסעת אנשים- ילדים או בוגרים, ישראלים או תיירים- חשוב מאד להקפיד שהנהג יהיה אדיב, סבלני ומתאים לעבודה עם ציבור רחב. אנו מקפידים להתאים נהג לכל סוג של הסעה: נהג המסתדר טוב עם ילדים- יבצע הסעות טיולי ילדים, כזה שנוח יותר עם בוגרים יבצע הסעות טיולים עם בוגרים, נהג המסיע תיירים- רצוי שיהיה לו מושג בשפתם וכו’.


לפרטים והזמנת נסיעה

מלאו פרטיכם ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

ז'ק יוליזרי -

חברת המוביל ז'ק יולזרי

כל הסעה שהיא– וגם הסעה לטיולים, תהיה שלוה ובטיחותית עם נהגים זהירים ומקצועיים, אדיבים ובעלי גישה לקהל. לכן חשוב לא לוותר ולא להתפשר.  חברת המוביל ז’ק יולזרי היא בעלת מוניטין בתחום זה.

הסעות למטיילים ז’ק יולזרי – אין מקום שהוא רחוק מדי. 

יצאנו סוף סוף ממשטר הסגרים המהודק והריחוק החברתי שנכפו עלינו בשל מגפת הקורונה, וניתן כעת לחזור לשגרה שכוללת עבודה, מפגשים חברתיים ובהחלט גם טיולים מאורגנים עם החברים והמשפחה המורחבת. כל מי שמארגן טיולים, משפחתיים או חברתיים, יודע היטב שכדי ליהנות מטיול חשוב קודם כל לדאוג לחברת הסעות מהימנה, מקצועית, שמעסיקה נהגים אדיבים, מנוסים וזהירים, ושלרשותה עומד צי כלי רכב מתאימים ומגוונים המתאימים לכל סוג של טיול ולכל גודל של קבוצת מטיילים. הסעות למטיילים זה מקצוע בפני עצמו וחשוב לקבל שירותי הסעה מחברה אמינה.

ז’ק יולזרי- המוביל שמוביל בתחום

חברת ההסעות שנוסדה לפני שנים רבות, מספקת שירותי הסעה שונים ומגוונים. בין השאר מתמחה החברה בשירותי הסעות למטיילים תושבי הארץ, תיירים, הסעות מיוחדות לנכים, הסעות קבועות למוסדות ציבוריים ופרטיים כגון מקומות עבודה, מוסדות חינוך לסוגיהם ועוד. הנהגים המועסקים על ידי החברה מיומנים ומנוסים בתחום ועברו הכשרה מתאימה, אדיבים, זהירים  וסבלניים, ומתמצאים היטב בכבישי הארץ. לרשותנו עומד מגוון עצום של כלי רכב ייעודיים כגון אוטובוסים מיניבוסים ואצ”ז (אוטובוס ציבורי זעיר), כולם חדישים, משוכללים, בטיחותיים, מאובזרים היטב ונקיים.

רוצים לטייל בראש שקט?

ז’ק יולזרי, חברת ההסעות המובילה בתחומה מציעה לכם את מיטב השירות הקיים בתחום. כאמור, אנו מספקים שירותי הסעה בתנאי שכירות עבור טיולי מבוגרים, טיולי ילדים, הסעות נכים, הסעות אקראיות והסעות קבועות. איתנו תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות: אם חלילה צצה תקלה טכנית- יש לנו שירות תיקונים מהיר, אין נוחים ונעימים מהאוטובוסים והמיניבוסים שלנו המאובזרים היטב, ממוזגים, נקיים, מתוחזקים היטב ומאפשרים לכם נסיעה בטוחה. חוויית הטיול נעוצה כמובן ביעד אליו מגיעים, אך כמובן גם לדרך יש משמעות, וכאשר הנסיעה כיפית ומהנה זו השלמה ראויה לחוויית טיול מושלמת.

אז אם אתם מתכננים טיול-

אנו עומדים לרשותכם בכל מובן כדי לספק לכם באופן מושלם את החוויה אותה אתם מבקשים. צרו עמנו קשר דרך האתר באופן מקוון או באמצעות מספר הטלפון המופיע בעמוד שלנו. נתאים עבורכם את כלי הרכב המתאים למטרה שלכם, את הנהג שהכי מתאים באפיו ובהכשרתו לסוג ההסעה שלה אתם זקוקים, נדאג שהאוטובוס או המיניבוס יהיו תקינים, נקיים ונעימים, נעמוד היטב בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ונהיה אדיבים וזהירים ובעיקר מקצועיים. ממתינים לקריאתכם שתענה בשמחה.

נושאים נוספים

מידיבוס

מידיבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

מיניבוס

מיניבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

אוטובוס

אוטובוס בחברה אמינה. אם נחוצה לך...

הסעה

הסעה – רק בכלי רכב חדישים,...

דילוג לתוכן