שירות הסעה לטיולים

שירותי הסעה לטיולים- הכרחי נהג זהיר, מקצועי ואדיב

תנאי הכרחי לכל נהג מקצועי הוא נסיעה על פי חוקי התנועה, בזהירות וביעילות. על אחת כמה וכמה חשוב הדבר כשמדברים על הסעות לטיולים: נהג הסעות מבצע הסעות לטיולים באוטובוסים מלאים בילדים או במבוגרים במשך שעות רבות בכבישים שונים, בתנאים שונים ברחבי הארץ, חייב לנהוג במשנה זהירות.הסעות

נהג המבצע הסעות לטיולים חייב להיות כזה שקיבל הכשרה מתאימה לכך: רשיון לנהיגת אוטובוס, אישור להסעת אנשים וכו’. חברת המוביל ז’ק יולזרי, חברה רצינית ואמינה, מקפידה על העסקת נהגים בעלי כל ההכשרה הנחוצה. רק נהגים כאלה היא שולחת לבצע הסעות לטיולים.

בין לקוחותינו

כחברה המבצעת אין ספור הסעות לטיולים במשך שנים רבות, חברת המוביל ז’ק יולזרי מודעת מאד לעובדה שכשמדובר בהסעת אנשים- ילדים או בוגרים, ישראלים או תיירים- חשוב מאד להקפיד שהנהג יהיה אדיב, סבלני ומתאים לעבודה עם ציבור רחב. אנו מקפידים להתאים נהג לכל סוג של הסעה: נהג המסתדר טוב עם ילדים- יבצע הסעות טיולי ילדים, כזה שנוח יותר עם בוגרים יבצע הסעות טיולים עם בוגרים, נהג המסיע תיירים- רצוי שיהיה לו מושג בשפתם וכו’.

לפרטים והזמנת נסיעה

מלאו פרטיכם ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

ז'ק יוליזרי -

חברת המוביל ז'ק יולזרי

כל הסעה שהיא– וגם הסעה לטיולים, תהיה שלוה ובטיחותית עם נהגים זהירים ומקצועיים, אדיבים ובעלי גישה לקהל. לכן חשוב לא לוותר ולא להתפשר.  חברת המוביל ז’ק יולזרי היא בעלת מוניטין בתחום זה.

שירותי הסעה לטיולים ז’ק יולזרי – אין מקום שהוא רחוק מדי.

נושאים נוספים

מידיבוס

מידיבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

מיניבוס

מיניבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

אוטובוס

אוטובוס בחברה אמינה. אם נחוצה לך...

הסעה

הסעה – רק בכלי רכב חדישים,...

דילוג לתוכן