השכרת מיניבוס לאירועים

השכרת מיניבוס לאירועים – הסעה נוחה למספר נוסעים קטן

לצורך הסעת מספר קטן של נוסעים, עומדים לרשות חברת הסעות ז’ק יולזרי כלי רכס קטנים יותר מאוטובוסים: מינבוסים – להסעת עד 20 נוסעים ואצז”ים- אוטובוסים ציבוריים זעירים- המסיעים עד 15 נוסעים.

כמו האוטובוסים שלנו, כן גם המיניבוסים והאצ”זים, חדישים, נוחים, ממוזגים היטב ומצוידים במיטב הציוד הנדרש להסעות מיניבוסים. הם מתוחזקים באופן שוטף במוסך שלנו, ותמיד תקינים ומוכנים להסעה.

בין לקוחותינו

נהגי מיניבוסים ואצ”זים  הם נהגים שעברו הכשרה מיוחדת להסעת נוסעים. גם כאשר נהגי חברת המוביל ז’ק יולזרי מסיעים מיניבוס הם אדיבים ומקצועיים באותה מידה כמו בעת הסעת נוסעים רבים יותר. מעצם היותה של הסעת מיניבוס הסעת נוסעים מעטים, היא אינטימית יותר, משפחתית ממש. זאת האווירה שיידעו נהגינו לתת בהסעה כזאת.

השכרת מיניבוס לאירועים ז’ק יולזרי – כי אין מקום שהוא רחוק מדי.

השכרת מיניבוס לאירועים – התחלת האירוע

כל אירוע, יום הולדת ועד חתונה, אמור להיות שמח ולעבור בשלום בלי תקלות. לכן חשוב לדאוג שהאירוע יהיה מושלם מההתחלה שלו ועד סופו. ואיפה מתחיל האירוע? בנסיעה אליו! הנסיעה אל האירוע חשובה לא פחות מקבלת הפנים ואפילו אפשר לראות בה את קבלת הפנים הראשונה והאמיתית. האורחים ירצו לדעת שדואגים להם לדרך הגעה אל האירוע וחוסכים מהם דאגות. והכי חשוב שיקבלו רושם טוב – נהג אדיב מחויך יחד עם מיניבוס נקי ומשוכלל הם הראשונים לקבל את פני האורחים ויהפכו כל אירוע ליותר טוב.

לפרטים והזמנת נסיעה

מלאו פרטיכם ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

ז'ק יוליזרי -

חברת המוביל ז'ק יולזרי

מדוע מיניבוס?

לרוב מוזמנים לאירוע אינם גרים במקום אחד ומפוזרים ברחבי הארץ. בהתאם נסיעה בכלי רכב אחד לא רק שאינה מתאפשרת אלא גם אינה חסכונית. אם רכב אחד יצטרך לאסוף נוסעים מחיפה ותל אביב בעוד שהאירוע מתקיים בטבריה תהפוך נסיעת האיסוף לארוכה ומתישה והאורחים יגיעו לאירוע מותשים. מיניבוס לאירועים יכול לאסוף מספר נוספים ממוקדי איסוף שונים ולקצר את הנסיעה.

צי הרכב של חברת המוביל ז’ק יולזרי כולל מספר רב של מיניבוס ואצ”זים אשר ביכולתם להכיל עד 20 נוסעים בתנאי נסיעה מפנקים. המיניבוסים שלנו הם החדישים ביותר בשוק הרכב ועוברים תחזוקה שוטפת במוסך שלנו. המיניבוסים שלנו תקינים ומוכנים לנסיעה לכל יעד ולכל ובכל זמן.

השכרת מיניבוס לאירועים תחסוך לאורחים נסיעה ברכב פרטי או במונית דבר שעלול לגזול מהם כסף רב. הגעה במיניבוס לאירוע תעזור למוזמנים להגיע בזמן לאירוע והישר לפתח גן או אולם האירועים בלי בעיות, בלי עיכובים ובלי כאבי ראש.

השכרת מיניבוס דרכנו היא הבחירה הנכונה.

מיניבוס – יתרונות נוספים

יתרון נוסף של השכרת מיניבוס הוא הפרטיות. אוטובוס גדול יכול להיות רועש ומלא אנשים וכן הנסיעה בו קשה לפעמים לחלק מן הנוסעים. השכרת מיניבוס לאירועים יוצרת נסיעה באווירה יותר פרטית ואישית וניתן להסיע באופן נפרד משפחות כך שאלו יוכלו לדבר ולהנות מהשקט של הנסיעה או לחלופין יוכלו הנוסעים לדבר זה עם זה ללא קושי. חברת ז’ק יולזרי מציעה מיניבוס לאירועים הכולל מערכת מיזוג אוויר מתקדמת ליצירת אווירה נעימה לנסיעה ומניעת בחילות.

גם לאירוע הכי קטן

השכרת מיניבוס לאירועים לא נועדה רק עבור חתונות ואירועים גדולים. גם נסיעה לבילוי עם החברים או המשפחה תעשה קלה יותר בעזרת נסיעה במיניבוס. אם אתם חבורה יחסית גדולה אשר לא יכולה להיכנס במונית אחת ואתם לא רוצים להוציא מספר רב של מכוניות (כי מגיע לכם גם לשתות) השכרת מיניבוס היא הפתרון הזול והיעיל ביותר. אנו נעזור לכם לבלות בראש שקט ונדאג שתחזרו הביתה בשלום. אנחנו נהיה זמינים גם ליציאות בהתראה קצרה!

השכרת מיניבוס לאירועים ז’ק יולזרי – כי אין מקום שהוא רחוק מדי.

 

נושאים נוספים

מידיבוס

מידיבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

מיניבוס

מיניבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

אוטובוס

אוטובוס בחברה אמינה. אם נחוצה לך...

הסעה

הסעה – רק בכלי רכב חדישים,...

דילוג לתוכן