הסעות נכים שפלה

כיצד מזהים חברת הסעות נכים שפלה איכותית

ייעודה של חברת הסעות נכים שפלה, היא להסיע ליעדים שונים נכים שאינם יכולים להשתמש בתחבורה הציבורית. חברת הסעות נכים איכותית צריכה לעמוד בדרישות מיוחד מטעם משרד התחבורה כדי לקבל אישור להסעות נכים. הדרישות שלמשרד התחבורה מחייבות היערכות מיוחדת של חברת הסעות נכים שפלה כדי לענות על צרכיהם המיוחדים של נוסעיה. 

למי נועדות הסעות נכים שפלה

הסעות נכים שפלההתחבורה הציבורית בישראל אינה ערוכה לשרת ציבור הנכים בישראל, בגלל מספר סיבות.

בין לקוחותינו

האוטובוסים לנכים בעלי מגבלות פיזיות שונות כמו, ליקויי שמיעה, עיוורים ועוד.

בשל סיבות אלה ואחרות, בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות גידול בחברות הסעות נכים שמוקמות כדי להעניק מענה תואם לצרכים של ציבור גדול של נכים בארץ.

חברות הסעות נכים שפלה איכותית, המעסיקות נהגים מקצועיים, מנוסים ואדיבים, מהווה היום מענה הולם ומתאים ביותר לצרכיה של אוכלוסיה שאינה יכולה לראות בתחבורה ציבורי אמצעי תעבורה זמין ונוח.

מהם ההבדלים בין חברת הסעות נכים שפלה לבין הסעות רגילות

חברות הסעות נכים שפלה, כמו כל חברות הסעות אחרות, מחויבות על פי חוק לעמוד בתקני בטיחות. חברות ההסעות צריכות לעבור בדיקות תקופתיות ע”י מפקחים של משרד התחבורה. בכל כלי הרכב חובה שיהיו מותקנות חגורות בטיחות, על בעלי החברה להקפיד על תקינות הצמיגים,מערכת הבלמים, הפנסים וכדומה.

חלה חובה על נהגי חברות ההסעה להחזיק ברישיונות תקפים. בנוסף, לכל רכב הסעות חייב להיות היתר הסעות (למשל, היתר להסעת ילדים) ועוד.

כשמדובר בחברת הסעות של נכים, ההקפדה על תקנות הבטיחות גבוהה וחשובה שבעתיים. כלי רכב של הסעות נכים, חייבים להיות מצוידים במעלון, שתפקידו לאפשר העלאת כיסא גלגלים.

לפרטים והזמנת נסיעה

מלאו פרטיכם ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

ז'ק יוליזרי -

חברת המוביל ז'ק יולזרי

בכלי הרכב צריכות להיות חגורות בטיחות שתפקידן למנוע את תזוזת כיסא הגלגלים בזמן הנסיעה ומעקה בטיחות שבו יכול הנכה להיאחז בזמן הנסיעה ועוד.
 
חברת ההסעות של ז’ק יולזרי היא חברת הסעות בעלת ניסיון וותק רב, גם בתור חברת הסעות נכים שפלה. הנהגים וכלי הרכב של החברה, עברו בדיקות קפדניות ועומדים בכל הדרישות של משרד התחבורה.

נושאים נוספים

מידיבוס

מידיבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

מיניבוס

מיניבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

אוטובוס

אוטובוס בחברה אמינה. אם נחוצה לך...

הסעה

הסעה – רק בכלי רכב חדישים,...

דילוג לתוכן