הסעות נכים שפלה

חברת ההסעות של ז’ק יולזרי מוכרת היטב ברחבי הארץ. צי כלי הרכב שלה המיועדים להסעות והובלות גדול וכולנו נתקלנו בהם על הכבישים בכל האזורים בישראל. חברת ההסעות הוותיקה הפועלת על כבישי המדינה מאז שנת 1964 השתכללה והתפתחה עם השנים וכך גם שירותי ההסעות וההובלה שלה. בין השאר מספקת החברה שירותי הסעות נכים בשפלה שמטרתם כמובן להסיע נכים שאינם יכולים להשתמש בתחבורה הציבורית ליעדים שונים. אם הפעלת חברת הסעות רגילה דורשת הרבה מאד אחריות, הרי שהפעלת שירותי הסעות לנכים בשפלה דורשת אחריות גדולה בהרבה. על החברה לעמוד בדרישות תקן מיוחדות מטעם משרד התחבורה כדי שתוכל לקבל אישור להפעלת שירותי הסעת נכים.

בין לקוחותינו

למי מיועדות הסעות נכים שפלה?

התחבורה הציבורית בישראל אינה ערוכה לשרת את ציבור הנכים בישראל, בשל מספר סיבות. ראשית, הצפיפות הקשה באוטובוסים אינה מאפשרת נסיעה נוחה לנכה על כיסא גלגלים. שנית, אין מספיק אבזור מתאים לקיבוע הכיסא, למרות שיש חגורות. רמפות העלייה החשמליות לא קיימות בכל אוטובוס וגם כאשר הן קיימות לא תמיד הן במצב תחזוקתי מתאים. לכן, נכים על כסאות גלגלים, עוורים, לקויי שמיעה או בעלי נכויות אחרות, זקוקים לשירותי הסעה שיענו על צרכיהם המיוחדים.

ההבדל בין הסעות רגילות לבין הסעות נכים שפלה

אמנם כל כלי רכב המשמש לתחבורה ציבורית מחוייב על פי חוק לעמוד בתקני הבטיחות של משרד התחבורה. זה כולל בין השאר בדיקות תקופתיות ע”י מפקחים של המשרד. בכל כלי הרכב חובה שיהיו מותקנות חגורות בטיחות, ועל בעלי החברה להקפיד על תקינות הצמיגים, מערכת הבלמים, הפנסים וכדומה. בנוסף, על הנהגים חלה חובה להחזיק ברישיונות תקפים ולכל רכב הסעות חייב להיות היתר הסעות (למשל, היתר להסעת ילדים) ועוד. על רכב המיועד לשירותי הסעות נכים בשפלה חלה חובה חמורה בכמה דרגות על הקפדה בנושא תקנות לבטיחות גבוהה. בנוסף, על כלי רכב המיועדים להסעת נכים להיות מצויידים במעלון שתפקידו להרים כסאות גלגלים אל הרכב ולהורידם ממנו.

לפרטים והזמנת נסיעה

מלאו פרטיכם ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

ז'ק יוליזרי -

צרו קשר

הסעות נכים שפלה רק אצלנו, בחברת ההסעות של ז’ק יולזרי המוכרת והוותיקה. אז תושבי השפלה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו מתחייבים לספק שירותי הסעה מכל סוג ברמה הכי גבוהה ומקצועית שיש, במקצועיות ובהרבה אדיבות.

נושאים נוספים

מידיבוס

מידיבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

מיניבוס

מיניבוס – הסעה נוחה למספר נוסעים...

אוטובוס

אוטובוס בחברה אמינה. אם נחוצה לך...

הסעה

הסעה – רק בכלי רכב חדישים,...

דילוג לתוכן